Hakkımızda

İlkab Kablo, yıllardır kazanılan deneyimler ve uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet kalitesinden ödün vermeden, gelişime daima açık, rekabet gücü yüksek, iş ortakları için katma değer yaratan kablo toptancısı firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamızın faaliyetlerini oluşturan kablo satışında odak noktası; bizi tercih eden müşterilerimizin “kaliteden taviz vermeden” satışını yaptığımız kabloları, uygun fiyatlarla, ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı şekilde tedarik etmesini sağlamaktır. İlkab Kablo müşteri odaklı bu yaklaşımıyla tüketicilere kurulduğu 2010 yılından beri katma değer yaratmaktadır.

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren firmamız satışını yaptığı tüm kablo markalarında istisnasız başta kalite yönetim sistem belgesi olan ISO 9001:2008, ISO 14001 ve ürün kalite belgeleri olan TSE, TSEK, TSE HAR, GOST-R, VDE, CE, KEMA-KEUR, UL, ETL vb. ürün belgelerinden en az birini almış olmak şartını uygulamaktadır. Firmamız sistem ve kalite belgelerinden ayrı ayrı olmak üzere en az birine sahip olmayan üreticiler ile çalışmamaktadır.

İlkab Kablo müşteri taleplerinin erken tanımlanması ve müşteri tatmini odaklı bir çözüm sistemi kurmak için satışını yaptığı kablo firmaları ile sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Firmamız güvenilir ve kaliteli ürünleri koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birleştirerek müşterilerinin değer verdiği bir firma haline gelmiştir. İlkab Kablonun pazarlama stratejisi olarak belirlediği ana hedefi büyük projelere imza atan saygın şirketleri portföyüne dahil ederek, sektörde gücünü ve dinamizmini ispatlamaya ve bölgesinde aranan bir kablo toptancısı olmaya çalışmaktır. Firmamızı tercih eden mevcut müşterilerimize teşekkür ederiz.